600 bezoekers op Consumentendag ETC Expo

Dinsdag 20 mei 2014

Afgelopen vrijdag 16 mei vond in het ETC Expo weer een consumentendag plaats. De gelegenheid voor de interieurprofessional om zich samen met zijn klant te oriënteren op een nieuw interieur.
600 bezoekers op Consumentendag ETC Expo

Circa 600 consumenten zagen hun kans schoon, kijken, kijken, maar natuurlijk niet rechtstreeks zaken doen.
 
Monique van Blokland namens het ETC Expo: ‘De extra consumentendag van vrijdag 16 mei was mede door de inspanningen van onze exposanten wederom een groot succes. De bezoekers waren uiterst positief deze dag. We hebben van veel consumenten de reactie gehoord dat ze niet wisten dat er in Culemborg een centrum gevestigd zit met zoveel diversiteit in aanbod op één locatie. Tevens was het deze dag mogelijk om gebruik te maken van gratis interieuradvies, dit advies is positief ontvangen bij de consument. Ze hebben hier deze dag dan ook ruim gebruik van gemaakt. Het VIP vervoer van Rüttchen Tiel was tevens een succes.’
 
Zondag 14 september is de  volgende consumentendag in het ETC Expo in Culemborg
ETC Expo biedt showroomruimte aan de interieurbranche en richt zich op het hoge segment van de markt en een exclusieve lifestyle. ETC Expo is gespecialiseerd in stijlvolle meubelen, woontextiel, woondecoratie, vloerbedekking, sfeer- en projectverlichting, verf, behang, maatwerk en interieuraccessoires.



Links

www.etcexpo.nl

Tags

meubel, woningtextiel, woontextiel, woondecoratie, vloerbedekking, interieurstoffen, interieurbekleding, sfeerverlichting, projectverlichting, verf, behang, maatwerk, interieuraccessoires

Gerelateerd nieuws
 
Loungefauteuil Teodora
lees verder
Nieuwe directeur CBM
Jelle Boonstra wordt per 1 september de nieuwe directeur van Koninklijke CBM, de Nederlandse Branchevereniging voor Interieurbouw en Meubelindustrie.
lees verder
Matrassenfabriek failliet door FNV
De vakbond FNV heeft het faillissement aangevraagd van matrassenfabriek Aquinos in Kesteren, voorheen bekend als Recticel, dat schuim produceerde voor vooral meubels en matrassen, onder meer voor Beka en Lattoflex.
lees verder
Elegant comfort in bochtvorm
Gebrüder Thonet Vienna presenteert Kipferl, een nieuwe stoel en armstoel ontworpen door het New Yorkse Antenna Studio. Oorspronkelijk ontworpen voor het Wiener Konzerthaus-restaurant, is Kipferl vanaf Salone del Mobile 2025 onderdeel van de vaste collectie.
lees verder
Eindbod CBM geaccepteerd
Koninklijke CBM heeft een verbeterd eindbod gedaan, waarna acties en landelijke staking van de FNV van de baan zijn.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden