50 jaar Decorette Bergeijk

Vrijdag 15 augustus 2014

Decorette Theuws is sinds 1964 een bekende naam in Bergeijk en omstreken. Dit jaar bestaat de winkel van Henry en Carla Theuws aan de Burgemeester Magneestraat, 50 jaar.
50 jaar Decorette Bergeijk

Decorette Theuws startte in 1964 onder de bezielende leiding van het echtpaar Piet en Jo Theuws. Al gauw maakten zij naam als specialist in het uitvoeren van glas- , behang- en schilderwerk. In 2000 gingen de oprichters met welverdiend pensioen en droegen zij de zaak over aan zoon Henry en zijn vrouw Carla. In 2010 werd de winkel groots en sfeervol verbouwd. Het jubileum is gevierd in de fris gestylde winkel met een jubileumkrant, aanbiedingen en kleurplatenactie voor kinderen. 

 

Namens de redactie van www.interieurjournaal.com en vaktijdschrift Ons Huis, van harte gelukgewenst en nog vele jaren in goede gezondheid en goede zaken. 

 

Decorette is een erkende franchiseorganisatie van Euretco met bijna zestig winkels. De formule bestaat reeds veertig jaar. Sinds de update van de huisstijl in 2012 worden de winkels geheel gerestyled in een nieuwe huisstijl, het Decorette woonatelier.

 

 



Links

www.euretco.com
www.decorette.nl

Tags

behang, stof, stoffen, textiel, wallpaper, vloeren, franchise, decorette, euretco

Gerelateerd nieuws
Versterking Beaulieu in Amerika
Beaulieu neemt de activa van Congoleum Acquisition LLC over, waardoor het bedrijf zijn capaciteiten uitbreidt en zijn aanwezigheid op de Amerikaanse markt versterkt.
lees verder
Pionier Coretec Concept Store
Afgelopen zomer was Woonmode uit Rijswijk de eerste die in Nederland het nieuwe winkelconcept van Coretec heeft geplaatst. Met deze premium presentatie van het vloerenmerk profileert de retailer zich als woonspecialist.
lees verder
Derde winkel van traploperspecialist
De Roode Loper, een detaillist die gespecialiseerd is in traplopers, heeft haar derde winkel geopend in het hart van Amsterdam Oud-Zuid.
lees verder
Parketambacht in de schijnwerpers
Er is veel aandacht voor het parketvak op de lopende beurs HoutPro+ 2025 in 's-Hertogenbosch, onder andere door het Parket Ambacht Plein.
lees verder
FEP op Domotex
Op de Domotex zullen de leden van de Europese Parket Federatie (FEP), waaronder Kährs, Weitzer Parkett en Ter Hürne in de FEP Lounge hoogwaardige, duurzame parketoplossingen presenteren en zo de professionele uitwisseling en netwerken binnen de industrie bevorderen.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden