37ste Navem Meubelcongres

Dinsdag 17 november 2015

Navem, de Nationale Vereniging van Meubelhandelaars, organiseert dit jaar haar meubelcongres op dinsdag 1 december 2015 in Gent.
37ste Navem Meubelcongres

Hoe wapent u zich voor de snelle veranderingen? Hoe wapent u zich tegen het onlinegeweld? En tegen de grote ketens die met big data koopstromen en klantgedrag analyseren om er snel op in te spelen? Is dat nog mogelijk?

Jazeker! Als lokale retailheld: dit jaar het thema van het congres.

Gastsprekers:
- Herman Konings over trends en gedrag van nieuwe generatie consumenten. Cases uit binnen- en buitenland.
- Kurt Ostyn brengt voorbeelden van lokale retailers, die aantonen dat het kan. Met een concreet uitgewerkt 8-stappen marketingplan hoe.
- Rudy Lefèvre geeft aan hoe met emotie voor toegevoegde waarde te zorgen. Niet alleen service, klantgerichtheid en experience zijn belangrijk, maar ook assortimentsvernieuwing en beleving.
- Joan De Winne betoogt over motivatie en passie met tips om van medewerkers een (h)echt team te maken en via een mensgerichte aanpak.

Na de ontvangst vanaf 13 uur met hapje en drankje, start het congres om 14 uur in de Ghelamco Arena, Ottergemsesteenweg Zuid 808 - 9000 Gent. Vooraf inschrijven vóór 29 november is noodzakelijk, mail de pdf naar tom@navem.be

Kosten:
Leden Navem/Fedustria: € 125 (all-in) per inschrijver, € 85 voor elke volgende. Niet-leden: € 175 per persoon. Inclusief congresmap, een walking dinner en inclusief een toegangskaart voor de voetbalbekermatch KAA Gent - Zulte Waregem, die 's avonds om 20:30 uur wordt gespeeld!

 



Links

www.navem.be

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, woon, Meubel, meubelwinkel, meubelretail, meubelsector, e-commerce, online, internetshop, congres, navem, meubelcongres, netwerk, bijeenkomst, symposium, meubelhandelaar, winkelier, retail, lokaal, held, lokale

Gerelateerd nieuws
 
Idd Cologne telt ruim 140 merken
lees verder
Consumenten negatiever in oktober
Het consumentenvertrouwen verandert licht in oktober 2026, meldt het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS). Het cijfer daalt van -33 in september naar -34 in oktober. Zowel het oordeel over de economie als de koopbereidheid is een fractie negatiever.
lees verder
Nieuwe ontwerpen bij Van Rossum
Van Rossum voegt twee nieuwe ontwerpen toe aan zijn collectie. De Abi-barkruk van Christophe Delcourt en de modulaire Elementis-bank van Thomas Haarmann combineren sculpturale vormen met zachte bekleding.
lees verder
 
Onwetendheid over rechten bij aankoop
lees verder
Goud voor Revor Group
Revor Group heeft een gouden Ecovadis-medaille behaald. De Belgische producent van boxsprings en matrassen sluit zich bovendien aan bij de Vlaamse Green Deal Waardeketens.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden