30 Nieuwe merken Woonindustrie

Maandag 27 januari 2025

Aan de start van het jaar kiezen veel nieuwe merken voor een permanente showroom in De Woonindustrie. Deze merken, waaronder grote namen zoals Hilding Anders en Rivičra Maison, presenteren zich op de Voorjaarsvakdagen.
30 Nieuwe merken Woonindustrie
30 Nieuwe merken Woonindustrie

Foto: Benjamin Streefkerk (midden), salesmanager De Woonindustrie, verwelkomt Sjaak Mourik en Nico Tijsen van Rivièra Maison.

 

 

Tijdens de Voorjaarsvakdagen worden bezoekers verwelkomd door een breed scala aan nieuwe merken en hun collecties. Enkele van hen zijn Eppic InteriorsStarfurnNoga DesignPaul Neuhaus en Sit Solutions. Ook CalligarisRaw MaterialsHilding Anders, IJcoon en Gert Snel voegen zich bij het interieurcollectief. Daarnaast versterken merken als Poseidon AquabedsAgpolJust DesignMeaven Art en Segula, Think Paper, Art Maker en Amarcords het aanbod.

 

Andere opvallende nieuwkomers zijn Villaflor InteriorsAsco, Home SpiritKedd en Ubica. Tenslotte komt in maart ook Rivièra Maison permanent naar het centrum. Tijdens de Voorjaarsvakdagen zullen zij er ook bij zijn.

De Woonindustrie heeft ook steeds meer te bieden aan design meubelen voor retailers en professionals. Maak kennis met de nieuwste aanwinsten in het designcollectief: merken zoals Metaform, Jess Design, KFF en Millenerpoort.

 

In Dromenland bundelen slaapmerken hun krachten om kennis en expertise samen te brengen en te delen, van de nieuwste bedden en matrassen tot accessoires en innovatieve kussens. Hier wordt het slapen van morgen gepresenteerd, met het Droomcafé als sociaal middelpunt. Hier zijn merken zoals Cox Slaapcomfort, Kreamat Original Beds, Van Landschoot, Axelsson, Henson Design, Key West Bedding, Hasena Swiss Bed Concept, Rössle & Wanner, Technogel, Ultima, Ruf Betten, Jutzler AG, AYA of Sweden, Viscotex, Beka, Swissflex, Dormiente, Senttix, Ecus Sleep, Recor Bedding, Sofabed en Poseidon Aquabeds te vinden. Daarnaast is Hilding Anders hier vanaf nu ook te vinden, met de merken Eastborn en Sand by Eastborn.

 

Met gratis toegang, parkeren en catering wordt het bezoek aan de Voorjaarsvakdagen volledig verzorgd. Hier zijn alle details over dit event, exposanten en aanmelden te vinden.



Links

www.dewoonindustrie.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woning, woon, wonen, project, kantoor, retail, stylist, binnenhuisarchitect, design, beurs, show, huisshow, evenement, vakbeurs, tentoonstelling, event, marketday, vakdagen, voorjaarsvakdagen, #awards, #woonindustrie, #dwi, #dewoonindustrie, #dwivakdagen, #voorjaarsvakdagen

Gerelateerd nieuws
Casa failliet
Woonwinkelketen Casa is dinsdag officieel failliet verklaard. De Nederlandse winkels zijn woensdagochtend niet meer opengegaan. Een dramatische wending, maar geen onverwachte, sinds het faillissement van het Belgische moederbedrijf in maart.
lees verder
Cloudpillo op Forbes-lijst
De opname van Lars van der Wijst en Jens Timmers, oprichters van het slaapmerk Cloudpillo, in de prestigieuze Forbes 30 Under 30 Europe-lijst is een opvallende erkenning voor een jong merk in de slaap- en interieurbranche.
lees verder
Carlo van Groter in Wonen
Een interessant gesprek met Carlo Heinemans, manager woninginrichting van de complete interieurzaak ('woonzinnig compleet') Groter in Wonen in Gronsveld.
lees verder
 
Quinti verrast in Milaan
lees verder
Stijlvolle schoonlooptegels Bodiax
Nieuw bij Heditex: de Bodiax Bern schoonlooptegel in het formaat van 50x50 cm – flexibel, stijlvol en projectproof.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden