€ 1 Miljoen voor groei Flinders

Dinsdag 24 november 2015

Woon- én webwinkel Flinders liet vorige week weten groeigeld te hebben opgehaald voor verdere groei: het veroveren van de Duitse markt en een uitbreiding van het online platform.
€ 1 Miljoen voor groei Flinders

De financiering is beschikbaar gesteld door het MKB Impulsfonds en Abn Amro, tezamen een bedrag van € 1 miljoen. “Met name de uitbreiding van de voorraadpositie zal de nodige investeringen vergen, evenals het opzetten van een Duitstalige klantenservice,” aldus Geert-Jan Smits, CEO van Flinders, die gisteren ook nog tijd vond om tijdens het Inretail ledenevent in Amersfoort een presentatie te geven.
 
“Flinders is een vooruitstrevende woonwinkel die met al haar initiatieven langzaam aan een leidende positie opbouwt in de landen Nederland, België en binnenkort Duitsland. Het is een bedrijf dat prima past binnen de uitgangspunten van het MKB Impulsfonds: op deze manier helpen wij jonge succesvolle bedrijven versneld te groeien,' aldus Joost Buchner die leningsaanvragen voor het fonds beoordeelt.

Flinders is een woonwinkel met meer dan 15.000 producten. Het bedrijf heeft een webshop, magazine, winkel en vier cafés in Amsterdam, Hilversum en Groningen. Bij Flinders Design werken momenteel 30 medewerkers.

 



Links

www.flinders.nl
www.flinders.be

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, woon, design, meubel, woonaccessoire, accessoire, bedtextiel, online, e-commerce, retail, winkel, mode, groei

Gerelateerd nieuws
Uitbreiding kleinere winkels
Ikea groep opent 20 kleine winkels in Europa en Noord-Amerika om zo beter bereikbaar te worden voor consumenten in steden.
lees verder
 
Gevoel van nostalgische weelde
lees verder
Spoga+gafa verhuist
De internationale tuin- en BBQ-vakbeurs Spoga+gafa krijgt vanaf 2027 een nieuwe datum en verhuist van juni naar september. Organisator Koelnmesse zegt met deze verschuiving beter aan te sluiten op de planning en besluitvorming binnen de sector.
lees verder
Certificering voor Deli Home
Deli Home is B Corp gecertificeerd, waarmee het voldoet aan hoge normen op het gebied van ecologische, sociale en bestuurlijke prestaties.
lees verder
 
Modulair zitconcept Viccarbe
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden