€ 1 Miljoen voor groei Flinders

Dinsdag 24 november 2015

Woon- én webwinkel Flinders liet vorige week weten groeigeld te hebben opgehaald voor verdere groei: het veroveren van de Duitse markt en een uitbreiding van het online platform.
€ 1 Miljoen voor groei Flinders

De financiering is beschikbaar gesteld door het MKB Impulsfonds en Abn Amro, tezamen een bedrag van € 1 miljoen. “Met name de uitbreiding van de voorraadpositie zal de nodige investeringen vergen, evenals het opzetten van een Duitstalige klantenservice,” aldus Geert-Jan Smits, CEO van Flinders, die gisteren ook nog tijd vond om tijdens het Inretail ledenevent in Amersfoort een presentatie te geven.
 
“Flinders is een vooruitstrevende woonwinkel die met al haar initiatieven langzaam aan een leidende positie opbouwt in de landen Nederland, België en binnenkort Duitsland. Het is een bedrijf dat prima past binnen de uitgangspunten van het MKB Impulsfonds: op deze manier helpen wij jonge succesvolle bedrijven versneld te groeien,' aldus Joost Buchner die leningsaanvragen voor het fonds beoordeelt.

Flinders is een woonwinkel met meer dan 15.000 producten. Het bedrijf heeft een webshop, magazine, winkel en vier cafés in Amsterdam, Hilversum en Groningen. Bij Flinders Design werken momenteel 30 medewerkers.

 



Links

www.flinders.nl
www.flinders.be

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, woon, design, meubel, woonaccessoire, accessoire, bedtextiel, online, e-commerce, retail, winkel, mode, groei

Gerelateerd nieuws
 
Van der Veen nieuwe ceo Eichholtz
lees verder
Zachtheid als nieuwe luxe
Artelux, net als De Ploeg, Kendix en Loft79 een merk van Artex, introduceert voor 2026 een nieuwe collectie met tactiele, natuurlijk ogende materialen die voelt als thuiskomen.
lees verder
Innovatie awards 2026
Innovatie als antwoord: de beurzen Techtextil en Texprocess in Frankfurt belonen oplossingen voor wereldwijde uitdagingen met de Innovation Awards 2026.
lees verder
 
Interieur en gastronomie
lees verder
Huus in de problemen
Woonwinkel Huus balanceert op rand van faillissement. De snelle groei heeft veel problemen in organisatie en liquiditeit veroorzaakt.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden