Stem op jonge Spoga-designers

Maandag 27 juli 2015

De internationale vakbeurs Spoga+gafa in Keulen wordt gehouden van 30 augustus t/m 1 september. Onderdeel is een wedstrijd voor jonge designers: kies uw eigen favouriet!
Stem op jonge Spoga-designers
Stem op jonge Spoga-designers Stem op jonge Spoga-designers Stem op jonge Spoga-designers

1. Spruce van Eduard Zakharove is a eettafel voor binnen en buiten tot 8 mensen. De constructie is gemaakt van larikshout. Het blad is van polymeer-beton en metaal. - 2. Arko van Aditya Khutale is stoel uit één stuk gemaakt van DuPont's Corian voor zowel in- ala outdoorgebruik. De stoel is verkrijgbaar in vele verschillende kleuren, stapelbaar en kan een statisch gewicht tot 200 kg aan. - 3. De 'Plastic bags' stoel van Natalia Winnicka is geheel geweven van in strips geknipte gerecyclede plastic tassen. Het frame is van staal. De stoel kan een person van max 110 kg gewicht aan. - 4. De zitting van de 'Tool Stool' bestaat uit een gevormd stalen blad. De poten zijn gemaakt van bestaande schepgrepen.

 

 

Zoals eerder gepubliceerd heeft de komende Spoga met een nieuwe indeling, live-grillen, loungen, een biertuin en een extra dag, waar ook consumenten welkom zijn. Circa 2.000 exposanten uit 60 landen tonen hun noviteiten showen in Keulen.
 
Ook is er weer plaats voor jonge ontwerptalenten die leuke en praktische ontwerpen voor outdoor-artikelen hebben gemaakt op Garden Unique. 

Sinds vijf jaar is dit het platform voor 'premium' outdoormerken in hal 10.2. Hier zijn ook de 15 prototypen van 'Frische Designs' van jonge ontwerpers te vinden, die meedingen naar de ' Unique youngstar'-prijs die op de eerste beursdag om 16:00uur wordt uitgereikt.

 
U kunt hier stemmen op uw eigen favoriet en dus ook kennis nemen van de 15 verschillende ontwerpen, waarvan hierbij enkele voorbeelden vermeld staan.
 

Contact:
- België: Koelnmesse België/Luxemburg, T: +32 (0)16 - 39 48 55, E: belux@koelnmesse.be
- Nederland: RS Vision Expo, T: +31 (0)30 - 303 64 50, E: info@koelnmesse.nl.
 





Links

www.spogagafa.com
ww.tagdesgartens-koeln.de
www.koelnmesse.be
www.koelnmesse.nl

Tags

Nieuws, interieur, wonen, tuinbeurs, beurs, show, evenement, 2015, tuin, buiten, terras, balkon, meubilair, bbq, buitenwonen, tuinmeubel, tuinmeubilair, tuinaccessoire, outdoor, buitenmeubel, buitenmeubilair, award, jonge designers, prijs.

Gerelateerd nieuws
 
Hometex niet in winter
lees verder
Nieuwe ceo Whoppah
Evelien Bunnik-Remmelts volgt haar man Thomas op als ceo van Whoppah, waardoor de laatste zich op andere projecten kan richten voor het bedrijf.
lees verder
Bekende textielmerken overgenomen
De Vespo Groep neemt een aantal bekende textielmerken - waaronder Cinderella, Damai, DDDDD, en Seahorse - over van Dutch Home Company om deze verder uit te gaan bouwen.
lees verder
Overname afgerond
Overname Leen Bakker en Kwantum is afgerond en deze worden definitief overgenomen van Gilde Equity.
lees verder
 
Jubileumjaar Heditex
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden